Tento dotaz slyšíme vždy rádi, ale bohužel odpověď zní: Zatím nikde. Loterii Numera právě připravujeme. Až ji spustíme, budete moci vybírat svá šťastná čísla pohodlně z vašeho telefonu, kdekoliv a kdykoliv. Už žádné papírové sázenky a fronty.

Samozřejmě. Lottovate Ltd je společnost registrovaná u Ministerstva financí ČR jako řádný provozovatel loterie. Je jednou z pouze tří firem, které mají v ČR licenci provozovat přes internet loterii. Ověřit si to můžete na stránkách MF ČR v přehledu legálních provozovatelů.

Už brzy! K zahájení provozu plně regulované, legální loterie je potřeba vyřešit spoustu právních a technických záležitostí, které v jiných oborech neznají, a tak úplně přesné datum zatím neznáme. Plánovaný start je ale koncem července tohoto roku ve druhé polovině srpna.

Máme pro vás připravenou i pěknou druhou cenu, za všechna čísla správně kromě bonusového. Výherce druhé ceny dostane také miliony na ruku a rentu, i když jen na jeden rok. Správně tipnout jen jedno číslo ovšem stačí, aby byl sloupeček vítězný a výherce získal 50 Kč. Všechny další výhry už brzy najdete v našem přehledu výher.

Na závazky Lottovate z výher existuje tzv. bankovní záruka, výhry první a druhé ceny jsou navíc pojištěny. Dle pokynů ministerstva musí pojišťovna vyhraný jackpot složit na zvláštní účet renomované právní kanceláře v ČR, kde bude blokován pro výherce a postupně vyplácen. Tak je zajištěno, že výherci svou rentu obdrží, zcela nezávisle na tom, co se děje s loterií a jejím provozovatelem.