Tento dotaz slyšíme vždy rádi, ale bohužel odpověď zní: Zatím nikde. Loterii Numera právě připravujeme. Až ji spustíme, budete moci vybírat svá šťastná čísla pohodlně z vašeho telefonu, kdekoliv a kdykoliv. Už žádné papírové sázenky a fronty.

Samozřejmě. Lottovate Ltd je společnost registrovaná u Ministerstva financí ČR jako řádný provozovatel loterie. Je jednou z pouze tří firem, které mají v ČR licenci provozovat přes internet loterii. Ověřit si to můžete na stránkách MF ČR v přehledu legálních provozovatelů.

Už brzy! K zahájení provozu plně regulované, legální loterie je potřeba vyřešit spoustu právních a technických záležitostí, které v jiných oborech neznají, a tak úplně přesné datum zatím neznáme. Plánovaný start je ale ve druhé polovině října.

Máme pro vás připraveno krásných 50 miliónů korun. Na jackpot je potřeba správně tipnout 5 čísel a k tomu bonusové.  Mezi dalšími výhrami je například 1 milión korun. Více o výhrách a nutný správný počet čísel si budete moci ověřit v tabulce výher, kterou připravujeme.