V nové loterii Numera padla v neděli dosud nejvyšší výhra. Připsal si ji na své konto pan Tomáš S. ze Dvora Králové nad Labem. Za svůj správný tip od nás již na své konto obdržel 25.000,- Kč! A my jsme se s ním spojili, a domluvili jsme s ním rozhovor. Tady máte jeho odpovědi:

Jak a kdy jste se dozvěděl o loterii Numera a jak dlouho ji hrajete?

Asi před třemi týdny jsem četl článek na seznamu, kde se psalo o tom, že nějaký Angličan vyhrál spoustu peněz v loterii a že o všechno přišel. A že je tady u nás nová loterie, která peníze vyplácí postupně celý život, a to 250.000 měsíčně celých 30 let.Tak jsem se rozhodl to zkusit.

Kolikrát jste si už u nás vsadil?

Už dříve jsem zkoušel konkurenční produkty, ale vůbec mě to nebavilo. Nic jsem nevyhrál, nemělo to cenu. Ale Numera mě zaujala a tak jsem si vložil na účet pětistovku. Hned v první losování jsem vyhrál asi 380 korun. Tak jsem to zkusil podruhé a vyhrál jsem 25.000! Zatím mám u vás opravdu štěstí!

 Zkoušel jste i naši druhou hru Lototo, která má slosování ve středu?

Samozřejmě, zkusil jsem to taky. A po téhle výhře to samozřejmě budu zkoušet dál! Třeba spolu za týden budeme dělat rozhovor znova, protože vyhraju ještě vyšší částku.

Hrajete na počítači nebo z mobilu?

Jen z mobilu. Je to rychlé, pohodlné a baví mě to.

 Na co výhru použijete?

Ještě uvidím. Jsou před námi asi těžký časy, tak si to rozmyslím. Ale chci stavět barák, tak si asi tuhle částku na něj přidám.

A necháte si něco na  další hry?

To si pište! Budu u vás hrát i dál. A ještě vám udělám reklamu po všech kamarádech. Možná je to jen náhoda nebo štěstí, ale zatím u vás pořád vyhrávám, takže by byl hřích teď skončit.

Navštivte stránky loterie Numera a zkuste své štěstí i vy!

 

Kategorie: Blog