Obliba loterií u nás stále roste. Loni loterie atakovaly hranici 20% všech vkladů do hazardních her. Toto číslo zatím tvořily pouze dva subjekty, nyní ale přichází ke slovu historicky třetí společnost s licencí od MFČR, kterou je Lottovate Limited a její Loterie Numera.

Numera je online loterie, kterou lze hrát z pohodlí domova. Od ověřené registrace až po vsazení tiketu nemusí sázející opustit svůj obývací pokoj. Cena jednoho vsazeného sloupečku je pouhých 30 korun, které však hráče kvalifikují do hry o hlavní jackpot. 

V této číselné hře lze vyhrát každé slosování až 50 milionů Kč. Každý pátek v 18:30 hodin se losuje pět čísel z 45 a následně jedno z 9, které slouží jako bonusové. Výhry začínají už na správném bonusovém čísle.

Hráčsky přívětivý je i fakt, že záleží pouze na sázejících, kolik si zaplatí sloupečků. Nejsou tak nucení podávat “plné tikety” z důvodu kvalifikace pro výhru celého jackpotu. Záleží tedy jen na možnostech hráče, jestli vsadí 30 Kč, nebo 300 Kč. 

Podívejte se na další informace:

Registrace je rychlá a snadná! Připojte se mezi naše spokojené uživatele, zkuste novou českou internetovou loterii už dnes. Slosování probíhá každý pátek v 18:30.

Kategorie: BlogO nás