Co o nás říkají naši zákazníci?

Nejprve pan Zdeněk z Oseku:

“Hned napoprvé jsem vyhrál!”

O loterii Numera jsem se myslím dozvěděl z Facebooku. Zaujala mě jednoduchostí a možností vyhrát zajímavé ceny i na nižších pozicích. Ale i tím, že jsem hned napoprvé vyhrál. No a taky je levná. Jeden sloupec pořídím už za 30 korun. Sázím každý týden, musím říct, že mě to baví. Sázím vždy 3 sloupce, stále stejná čísla. Jsou to moje šťastná čísla, takže jim věřím – snad mi přinesou další výhry.

Vlastně jsem ještě ani nepřemýšlel nad tím, co bych si koupil za hlavní cenu (pozn. 50 miliónů korun). Ale jelikož bydlím v paneláku, tak asi chatu se zahradou. A pak taky nové auto, abych už nemusel jezdit tím svým vrakem. Určitě budu hrát dál. Zatím se mě štěstí drží, tak doufám, že to vydrží.

A co říká paní Tereza z Brna?

“Můžu vyhrát 50 miliónů, a to jen za třicetikorunovou sázku.”

Zaujala mě informace na Facebooku o nové loterii v Česku. Tak jsem zadala svoji e-mailovou adresu a dostala jsem e-mail o tom, jak se zaregistrovat a začít hrát. Dřív jsem zkoušela Sportku, ale Numera se mi zalíbila víc. Hlavně tím, že můžu vyhrát 50 miliónů korun, a to jen za třicetikorunovou sázku. Jsem na mateřské dovolené a víc si nemůžu dovolit. Jinak pravidelně nesázím, ale občas to zkusím před Vánocemi. Třeba se na mě usměje štěstí a budeme mít s dětmi bohatého Ježíška. Dříve jsem sázela svá šťastná čísla, teď ale už spíš dávám přednost náhodě.

Kdybych vyhrála hlavní cenu, tak bych nejdřív splatila hypotéku. Pak bych si u nás na Moravě koupila hezký dům, vyjela s rodinou na nějakou exotickou dovolenou a za zbytek peněz zaopatřila děti a jejich budoucnost. Štěstí budu zkoušet dál, před Vánoci. Doufám, že se zadaří.

 

Registrace je rychlá a snadná! Připojte se mezi naše spokojené uživatele, zkuste novou českou internetovou loterii už dnes. Slosování probíhá každý pátek v 18:30.

Jsme loterie Numera

Spousta z vás, loterijních nadšenců, toto jméno v posledních týdnech už slyšela. V České republice jsme už skoro 5 týdnů. Za tuto krátkou dobu jsme si vytvořili základnu věrných zákazníků. Za to jsme nesmírně rádi a vážíme si toho. Snažíme se ze všech sil, abychom vám přinesli loterii, která nabídne jednoduché ovládání a vzrušující výhry.

Kdo nás ještě nezná, tak ve zkratce: loterii Numera vám přináší týmy pracující v Praze a Londýně. Jedná se o jeden z projektů Lottovate Ltd, která je teprve třetím držitelem licence Ministerstva financí ČR na internetovou loterii. Patříme do Zeal Group, což je největší internetový prodejce loterijních tiketů v Evropě.

 


Kategorie: BlogO nás