Padesátiletý obchodník s auty se během návštěvy místního veletrhu dozvěděl, že se z něj stal multimilionář. Výherní tiket, který pořídil za tři libry (v přepočtu 86 korun!) mu vynesl astronomických 5,1 miliónů liber. Pan Logan je tak nyní výhercem nejvyšší sumy irské loterie zvané UK Irish Lotto.

Po zjištění více než příjemné zprávy mu chvíli trvalo, než mu došlo, co se právě stalo. Však i nyní si připadá jako ve snu.

“Pořád se snažím vzpamatovat z toho šoku, je to stále neuvěřitelný pocit. Doufám, že s těmito penězi odejdu do důchodu a začnu si užívat nově nabitého bohatství.”

Výherce, který uvádí jen své příjmení, se svěřil, že v minulosti už párkrát vyhrál. Jednalo se však o “bezvýznamné” částky – 5 liber. Automobilový nadšenec si plánuje koupit vysněný vůz, investovat do nového bydlení a cestovat.

Irsko

Zprávu přinesl deník TeessideLive.

Co dál…

Teď si můžete přečíst něco o nás, o dalších loteriích, na kterých se ve světě Lottovate podílí. Můžete si také přečíst o dalších kuriozitách ze světa loterie. V případě, že jste loterijní fanoušek a chtěli byste se podílet na vývoji, spolupracujte s námi na uživatelských testech.

Kategorie: Kuriozity