Elaine Richesová z anglického městečka Brightwell před několika dny vyhrála 30 tisíc liber v tzv. People’s Postcode Lottery.

Čtyřnásobná babička, které je diagnostikována skleróza a další nemoci, se nechala slyšet, že výhru oslaví “stylově” s koktejlem – prvním v životě! Nejprve ale pojede na dovolenou, po které již dlouho touží – ideálně Norfolk v hotelu s lázněmi, kde si krásně odpočine.

Paní Richesové je 62 let. Elaine dále uvedla: “Neměla jsem moc dobrý rok, ale přeci jen mě nakonec potkalo něco dobrého. Můj manžel David se brzy chystá do důchodu, výhra nám tak hodně pomůže, nebudeme se tak muset ohlížet za každým drobákem,” a svěřila se i se zdravotními potížemi svého muže. Výhrou chce také udělat radost svým potomkům a vnoučatům.

Koktejly

Rozhovor s výherkyní udělal místní deník East Anglian Daily Times.

Co dál…

Teď si můžete přečíst něco o nás, o dalších loteriích, na kterých se ve světě Lottovate podílí. Můžete si také přečíst o dalších kuriozitách ze světa loterie. V případě, že jste loterijní fanoušek a chtěli byste se podílet na vývoji, spolupracujte s námi na uživatelských testech.

Kategorie: Kuriozity