Historicky druhý nejvyšší jackpot Austrálie

Australská loterie the Lott před několika hodinami informovala o historickém okamžiku.

Australan, který si přeje zůstat v anonymitě, trefil výherní čísla druhého největšího individuálního jackpotu v historii všech australských loterií. Jeho výhra je neuvěřitelných 96,04 miliónů australských dolarů!

Obyvatel města Chatswood byl zrovna v kanceláři, když přišel telefonát, který mu změnil život navždy. Zpočátku tomu ani nechtěl věřit, jeho první slova (přepsáno do slušnější verze) byla “To si ze mě děláte srandu! Do háje!” a po celou dobu hovoru čekal, až mu oznámí, že je to jen vtípek. Ale nebyl. Jeho další slova byla, že pochybuje, že mu manželka uvěří, protože je to šprýmař, který si z ní často dělá srandu. Dále se svěřil, že část peněz odloží stranou, aby se ujistil, že jeho potomci budou v budoucnu zajištěni. V neposlední řadě plánuje dovolenou, ale ne obyčejnou. Však je z něj nyní multi-milionář (miliardář v českých korunách), takže si určitě zařídí extravagantní zážitek a také popřemýšlí o cestě kolem světa.

A protože je to skutečný šprýmař, závěrem uvedl, že se nyní chystá na nekonečnou pauzu na oběd.

Austrálie

Co dál…

Teď si můžete přečíst něco o nás, o dalších loteriích, na kterých se ve světě Lottovate podílí. Můžete si také přečíst o dalších kuriozitách ze světa loterie. V případě, že jste loterijní fanoušek a chtěli byste se podílet na vývoji, spolupracujte s námi na uživatelských testech.