Pokud jste se proklikali až sem, nejspíš už víte, že pro vás připravujeme internetovou loterii, která chce konkurovat zavedeným značkám s pobočkami po celé zemi. A možná se ptáte, kdo jsme. Možná napoví krátký výběr z dalších projektů, na kterých se Lottovate podílí.

Pozvání na whisky od Arnolda Schwarzeneggera, dovolenou tam, kde se natáčela Hra o trůny, nebo třeba nejnovější Chevrolet můžete vyhrát v Omaze. Omaze je americká charitativní internetová loterie. U nás jsme o ní slyšeli, když tam nedávno Čech vyhrál papežovo Lamborghini.

Pick My Postcode je loterie zadarmo! Opravdu, stačí se registrovat a chodit kontrolovat výsledky. Losují se anglická poštovní směrovací čísla a vyhrává každý, kdo tam bydlí, zaregistroval se a o výhru se přihlásí. Kdo to platí? Peníze jdou z reklam, které při kontrole výsledků uvidíte. Loterie nedávno oslavila 2 miliony registrovaných uživatelů.

Wshful je další anglický projekt, takzvaný loterijní syndikát. Dává lidem větší šanci vyhrát v největších evropských loteriích pomocí kolektivního sázení. Čekání na jackpot si hráči krátí veselou hrou Wshful Stars, kde hádají počet kuliček ve sklenici a kdo je nejblíž, vyhrává cenu.

V Norsku provozuje Lottovate od roku 2017 internetovou loterii ve spolupráci s UNICEF – Dětským fondem OSN. S kolegy z týmu UNICEF lotteriet spolupracujeme nejčastěji. Jejich loterie je totiž klasická číselná loterie, na jakou jste zvyklí a jakou budou i Numera.

O Lottovate Limited a o naší mateřské společnosti Zeal se můžete dozvědět více na jejich webech.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *